Vyanada 3 otaqlı mənzil, Ottakring (16-cı rayon) | № 13916
-
Alış qiyməti€ 247000
-
Əməliyyat xərcləri€ 281
-
İstilik xərcləri€ 225
-
Qiymət/m²€ 2900
Ünvan və yer
yerləşir OttakringVyananın 16-cı rayonu olan
Şəhər mərkəzinə metro, tramvay və ya avtobusla asanlıqla daxil olmaq olar: əsas xətlər yaxınlıqdan keçir, bu da tarixi mərkəzi və digər rayonları tez və asan əldə edir. Yerləşdiyi yer şəhər həyatının bütün üstünlüklərindən zövq alaraq sakit ərazidə yaşamaq istəyənlər üçün idealdır.
Obyektin təsviri
bu üç otaqlı mənzil 85 kvadratmetrlik yaşayış və istirahət üçün daha çox yer təklif edir. Planlaşdırma açıqlıq hissi yaradır və iş, ünsiyyət və istirahət zonalarının rahat şəkildə ayrılmasına imkan verir.
Qonaq otağı mənzilin mərkəzi hissəsi kimi xidmət edir və ailə və ya dostlarla vaxt keçirmək üçün rahat bir mühit təmin edir. Rahat yemək bişirmə və saxlama sahəsi olan ayrı bir mətbəx qonaq otağının səliqəli qalmasına kömək edir. Ehtiyaclarınızdan asılı olaraq iki ayrı otaq yataq otağı, uşaq otağı və ya iş otağı kimi istifadə edilə bilər.
Hamam sakitləşdirici tonlarda bəzədilib və mənzilin səliqəli görünüşünü qoruyub saxlayır. Rahat giriş yolu xoş ilk təəssürat yaradır və otaqlardakı məkanı maksimum dərəcədə artırmaq üçün saxlama yerini təmin edir.
Daxili məkan
- Əsas istirahət sahəsi kimi geniş qonaq otağı
- İş səthi və saxlama yeri olan ayrı mətbəx
- İki ayrı otaq - yataq otağı, uşaq otağı və ya ofis üçün
- Neytral tonlarda vanna otağı
- Rahat saxlama variantları olan koridor
- Ailə və ya cütlük üçün funksional plan
Əsas xüsusiyyətlər
- Sahəsi: 85 m²
- Otaqlar: 3
- Qiymət: €247.000
- Rayon: Ottakring, Vyananın 16-cı rayonu
- Vəziyyət: səliqəli təmir, yaşayış üçün hazır mənzil
- Format: Ailələr, cütlər və ya daha çox şəxsi məkan istəyənlər üçün uyğundur
İnvestisiya cəlbediciliyi
- Yaşayış massivində 3 otaqlı mənzilin məşhur formatı
- Rahat 85 m² sahə, kirayəçilər arasında populyardır
- Ottakring müasir mənzillərə davamlı tələbat
- Evin yaxınlığında inkişaf etmiş nəqliyyat və infrastruktur
- Pul, yer və yer üçün yaxşı dəyər
Mənzil həm yaşayış variantı, həm də investisiya . Əmlak uzunmüddətli mülkiyyət və kirayə üçün uyğundur.
Üstünlüklər
- Ottakring rayonu rahat infrastruktur təklif edir
- Üç otaq və rahat yaşayış üçün əlverişli sahə
- Ayrı mətbəx və düşünülmüş plan
- Mənzil yaşayış üçün hazırdır, təcili təmirə ehtiyac yoxdur
- İctimai nəqliyyata rahat çıxış
- Həm şəxsi istifadə, həm də kirayə üçün uyğundur
axtaranlar üçün maraqlı olacaq Vyanada, münasib büdcəyə və uzunmüddətli mülkiyyət planına malik, yaxşı qurulmuş bir ərazidə
Vienna Property ilə – seçimdən qeydiyyata qədər
Biz alış prosesinin hər mərhələsində kömək edirik: əmlak seçimindən və sənədlərin nəzərdən keçirilməsindən tutmuş son bağlanışa qədər. Vienna Əmlak komandası Vyana bazarının incəliklərini başa düşür və müştərilərə mənzil seçməkdə, onun potensialını qiymətləndirməkdə və gələcək istifadəsini planlaşdırmaqda dəstək olur. Biz alış prosesini sadə və şəffaf edirik ki, siz hər addımda özünüzü inamlı hiss edəsiniz.