Vyana-da 2 otaqlı mənzil, Rudolfsheim-Fünfhaus (15-ci rayon) | № 13815
-
Alış qiyməti€ 265000
-
Əməliyyat xərcləri€ 287
-
İstilik xərcləri€ 233
-
Qiymət/m²€ 3955
Ünvan və yer
sakit yaşayış massivində yerləşir Rudolfsheim-Fünfhaus. Mağazalara, rahat kafelərə, idman qurğularına və şəhər xidmətlərinə - gündəlik həyatı rahat edən hər şeyə yaxındır. Ərazi sakit yaşayış atmosferini rahat ictimai nəqliyyatla birləşdirir.
Vyananın şəhər mərkəzinə metro, tramvay və ya avtobusla asanlıqla daxil olmaq olar, yaxınlıqdakı marşrutlar şəhər ətrafında sürətli səyahət etməyə imkan verir. Məkan əla ictimai nəqliyyatı və rahat şəhər mühiti olan sakit məhəllə axtaranlar üçün idealdır.
Obyektin təsviri
bu iki yataq otaqlı mənzil 67 kvadrat metrlik işıq və yaxşı dizayn edilmiş məkanları sevənlər üçün idealdır. Geniş pəncərələr otaqları təbii işıqla doldurur və sakitləşdirici bəzəklər xoş bir atmosfer yaradır ki, bu da öz daxili tərzinizi yaratmağı asanlaşdırır.
Qonaq otağı istirahət və iş üçün rahat bir yer yaradır. Ayrı mətbəx rahat yemək və saxlama sahəsi təklif edir. Yataq otağında yataq və saxlama üçün geniş yer var. Neytral tonlarda bəzədilmiş vanna otağı mənzilin ümumi səliqəli görünüşünü tamamlayır. Rahat giriş zolağı planı tamamlayır və içəri girdiyiniz andan mənzildə rahatlıq hissi yaradır.
Daxili məkan
- İş və ya yemək sahəsini ayırmaq imkanı olan parlaq qonaq otağı
- İş səthi və saxlama yeri olan ayrı mətbəx
- Rahat mebel yerləşdirilməsi üçün geniş yataq otağı
- Sakit tonlarda vanna otağı
- Şkaf və ya saxlama sistemi üçün yer olan giriş yolu
- Müxtəlif üslublara uyğun müasir, neytral bitirmə
Əsas xüsusiyyətlər
- Sahəsi: 67 m²
- Otaqlar: 2
- Qiymət: €265.000
- Rayon: Rudolfsheim-Fünfhaus, Vyananın 15-ci rayonu
- Vəziyyət: səliqəli təmir, yaşayış üçün hazır mənzil
- Format: Cütlüklər, subaylar və ya Vyanada "şəhər mənzili" kimi uyğundur
İnvestisiya cəlbediciliyi
- 2 otaqlı mənzilin likvid formatı
- Rahat 67 m² sahə, kirayəçilər arasında populyardır
- Yaxşı nəqliyyat əlaqələri və sabit tələbat olan ərazi
- 15-ci rayonda inkişaf sayəsində artım perspektivlərini qiymətləndirin
- Qiymət, ərazi və yerin əla balansı
insanlar üçün idealdır Avstriya daşınmaz əmlakına investisiya qoymağı və uzunmüddətli mülkiyyət perspektivi və sabit kirayə tələbi olan bir əmlak axtaran
Üstünlüklər
- Yaxınlıqda inkişaf etmiş şəhər infrastrukturu
- Parlaq otaqlar və müasir bitirmə
- Ayrı bir mətbəx ilə funksional plan
- Mənzil yaşayış üçün hazırdır
- Rahat nəqliyyat və şəhər mərkəzinə yaxınlıq
- Yaşayış və kirayə üçün rahat variant
rahat mənzil axtaranlar üçün Vyananın yaxşı bir ərazisində - şəxsi istifadə və ya investisiya kimi uyğundur.
Vienna Property hər mərhələdə asan və etibarlı əməliyyat dəstəyi təmin edir
Biz alıcıları hər addımda dəstəkləyirik: əmlak seçimindən və sənədlərin nəzərdən keçirilməsindən tutmuş əməliyyatın yekun tamamlanmasına qədər. Vienna Əmlak komandası sizə seçimləri müqayisə etməyə, onların perspektivlərini qiymətləndirməyə və yaşayış istifadəsi, icarə gəliri və ya uzunmüddətli investisiya üçün məqsədlərinizə ən uyğun olanı seçməyə kömək edir.