Məzmuna keçin
Vyana, Liesing (23-cü rayon) 2 otaqlı mənzil
Vyana, Liesing (23-cü rayon) 2 otaqlı mənzil
Vyana, Liesing (23-cü rayon) 2 otaqlı mənzil
Vyana, Liesing (23-cü rayon) 2 otaqlı mənzil
Vyana, Liesing (23-cü rayon) 2 otaqlı mənzil
Vyana, Liesing (23-cü rayon) 2 otaqlı mənzil
Vyana, Liesing (23-cü rayon) 2 otaqlı mənzil
Vyana, Liesing (23-cü rayon) 2 otaqlı mənzil
    Linki paylaşın

    Vyanada 2 otaqlı mənzil, Liesing (23-cü rayon) | № 12223

    € 144000
    Qiymət
    55 m²
    Yaşayış sahəsi
    2
    Otaqlar
    1974
    Tikinti ili
    Ödəniş üsulları: Nağd kriptovalyuta
    1230 Wien (Liesing)
    Vyana Mülkiyyəti
    Məsləhət və Satış şöbəsi
    Qiymətlər və xərclər
    • Alış qiyməti
      € 144000
    • Əməliyyat xərcləri
      € 212
    • İstilik xərcləri
      € 178
    • Qiymət/m²
      € 2618
    Alıcılar üçün komissiya
    3.00% zzgl. 20.00% MwSt.
    Təsvir

    Ünvan və yer

    Mənzil LiesingVyananın 23-cü rayonunun, şəhərin sakit və yaşıllıqlı bir hissəsində

    Avtobus dayanacaqları və şəhərətrafı qatar stansiyaları yaxınlıqda yerləşir, bu da şəhər mərkəzinə gediş-gəlişi sürətləndirir. Supermarketlər, kiçik kafelər, idman klubları, tibb məntəqələri, məktəblər piyada məsafədədir.

    Ərazi aktiv şəkildə inkişaf edir, yeni ictimai yerlər, velosiped yolları və abadlaşdırılmış parklar görünür. Bu, rahat həyat tempindən zövq alan və yaxınlıqdakı şəhər infrastrukturunu qiymətləndirənlər üçün əlverişli mühitdir.

    Obyektin təsviri

    sahəsi olan bu funksional iki otaqlı mənzil, 55 m² subaylar, cütlüklər və Vyananın yarpaqlı bir bölgəsində kompakt yaşayış axtaran hər kəs üçün əlverişli bir seçimdir.

    Parlaq qonaq otağı istirahət və gündəlik fəaliyyətlər üçün əsas məkana çevrilir: divan, iş sahəsi və kiçik bir masa yerləşdirə bilər. Ayrı bir yataq otağı məxfilik və rahatlıq təmin edir. Səliqəli mətbəx praktikliyi və nizamı qiymətləndirənlər üçün idealdır.

    Banyo neytral örtüyə, dəhlizdə isə saxlama yeri var. Düşüncəli plan mənzili kvadrat metrdən daha geniş göstərir. Bu seçim Vyanada mənzil almaq və hər kvadrat metrdən maksimum yararlanmaq istəyənlər üçün idealdır.

    Daxili məkan

    • Oturma sahəsi və iş sahəsi olan parlaq qonaq otağı
    • Çarpayı və qarderoblu ayrı yataq otağı
    • Rahat iş səthi olan funksional mətbəx
    • Neytral bitirmə vanna otağı