Məzmuna keçin
Vyanada, Döbling (19-cu rayon) 2 otaqlı mənzil
Vyanada, Döbling (19-cu rayon) 2 otaqlı mənzil
Vyanada, Döbling (19-cu rayon) 2 otaqlı mənzil
Vyanada, Döbling (19-cu rayon) 2 otaqlı mənzil
Vyanada, Döbling (19-cu rayon) 2 otaqlı mənzil
Vyanada, Döbling (19-cu rayon) 2 otaqlı mənzil
Vyanada, Döbling (19-cu rayon) 2 otaqlı mənzil
Vyanada, Döbling (19-cu rayon) 2 otaqlı mənzil
Vyanada, Döbling (19-cu rayon) 2 otaqlı mənzil
Vyanada, Döbling (19-cu rayon) 2 otaqlı mənzil
    Linki paylaşın

    Vyanada 2 otaqlı mənzil, Döbling (19-cu rayon) | № 11819

    € 250000
    Qiymət
    50 m²
    Yaşayış sahəsi
    2
    Otaqlar
    1963
    Tikinti ili
    Ödəniş üsulları: Nağd kriptovalyuta
    1190 Wien (Döbling)
    Vyana Mülkiyyəti
    Məsləhət və Satış şöbəsi
    Qiymətlər və xərclər
    • Alış qiyməti
      € 250000
    • Əməliyyat xərcləri
      € 189
    • İstilik xərcləri
      € 157
    • Qiymət/m²
      € 5000
    Alıcılar üçün komissiya
    3.00% zzgl. 20.00% MwSt.
    Təsvir

    Ünvan və yer

    yerləşir Döbling şəhərin yaşıl və prestijli bir hissəsi olan Döbling.

    Yaxşı inkişaf etmiş nəqliyyat şəbəkəsi şəhər mərkəzinə sürətli çıxışı təmin edir: tramvay və avtobus xətləri, eləcə də metro stansiyaları yaxınlıqdadır. Bu rahat və sakit məhəllə həyat keyfiyyəti, təmiz küçələri və yaşıl sahələri ilə qiymətləndirilir. Döbling alarkən rahatlıq və sabitlik axtaranlar üçün ideal yerdir Vyanada yaxşı yerdə

    Obyektin təsviri

    iki yataq otaqlı mənzil 50 kvadrat metrlik müasir interyerə malik isti, rahat və minimalist bir məkandır. Yüngül divarlar, taxta vurğuları və yumşaq palitra sakitləşdirici bir atmosfer yaradır, böyük pəncərələr isə otaqları təbii işıqla doldurur.

    Qonaq otağı mənzilin mərkəzidir: istirahət etmək, işləmək və əylənmək üçün rahat yerdir. Dekorativ elementlər, sadə həndəsə və neytral materiallar sakit, ahəngdar bir məkan yaradır.

    Mətbəx müasir dizayna malikdir: təbii ağac səthləri, parlaq iş sahəsi və yığcam tərtibat onu gündəlik yeməklər üçün rahat edir. Sakitləşdirici palitrada bəzədilmiş yataq otağı yataq və hərtərəfli saxlama sistemi üçün uyğundur. Minimalist üslubda dizayn edilmiş vanna otağı mənzilin ümumi estetikasını tamamlayır.

    Daxili məkan

    • Mebeldə müasir vurğularla işıqlı qonaq otağı
    • Məkanın düşünülmüş təşkili ilə isti ağac tonlarında mətbəx
    • Tam hüquqlu bir istirahət sahəsi üçün uyğun ayrı bir yataq otağı
    • Neytral palitrada vanna otağı